Ak Vás niečo na našej stránke zaujalo, navštívte naše internetové obchody. Okrem toho, že tam nájdete bližšie technické podrobnosti o niektorých zariadeniach, dozviete sa aj aktuálne ceny a tovar si môžete zakúpiť bez toho, že by ste odišli od počítača.


V našich obchodoch môžete platiť platobnými kartami MasterCard, alebo VISA, prípadne úhradu uskutočniť prostredníctvom internet-bankingu, ak ste klientom Tatrabanky alebo VÚB.
Naša spoločnosť sa zúčastnila v spolupráci s bankami na rozsiahlom testovaní internetových platobných systémov, vďaka ktorým je platba cez internet bezpečná. Náš internetový obchod bol vôbec prvým na Slovensku, kde mohli klienti VÚB uskutočniť platbu cez internet. Niektoré internetové obchody sme vyvinuli aj pre iné firmy.
Pri úhradách sa detaily o Vašej karte alebo účte dozviete iba Vy a Vaša banka.

Ak pracujete s 3D aplikáciami pre dizajn a architektonické návrhy, oceníte rozsiahlu ponuku hotových 2D a 3D modelov. Zariaďovacie predmety, nábytok, architektonické prvky, dopravné prostriedky, rastliny, ľudia, textúry, fotografie do pozadia a zvuky na sprevádzanie Vašich prezentácií. To všetko sme pre Vás pripravili v spolupráci s nemeckou spoločnosťou Dosch Design. Výber a nákup bez DPH je možný len po krátkej registrácii, ktorú uskutočníte tu: 2D a 3D modely - registrácia
Po zaregistrovaní si z tisícok modelov budete môcť vyberať tu:

Dosch Design - hotové 2D a 3D modely pre Vaše prezentácie (nutná registrácia)

Našu hlavnú ponuku teraz z rôznych miest sústreďujeme do nového špecializovaného obchodu TAŠKY.VIAC.INFO. Či potrebujete stovky kusov, alebo len jednu drobnosť, poradíme, pomôžeme, dopravíme až k Vám.
V obchode nájdete najbohatší výber z produkcie počítačovej batožiny a príslušenstva. Navštívte nás behom krátkej doby, alebo nám pošlite mail, ak nemôžete čakať. Na výber máte z viac ako 1000 druhov tašiek k okamžitému odberu.

Našu hlavnú ponuku sme dnes z rôznych miest sústredili do špecializovaného obchodu TAŠKY.VIAC.INFO. Či potrebujete stovky kusov, alebo len jednu drobnosť, poradíme, pomôžeme, dopravíme až k Vám.
V obchode nájdete najbohatší výber z produkcie počítačovej batožiny a príslušenstva:

Výrobky DICOTA - tašky, kufríky a príslušenstvo pre mobilné počítače
 
Výrobky Original.I - kabelky, tašky a puzdrá pre notebooky a subnotebooky
 
Výrobky Revance - nápadité tašky na notebooky, profesionálne kufre a potreby
 
OmniMount - závesné systémy na LCD a plazmové obrazovky, držiaky, stojany a podstavce na reproduktorové zostavy, projektory a elektronické zariadenia
 
... a mnoho iného