Tašky, kufríky a púzdra na mobilné počítače

Ku všetkým triedam prenosných počítačov si môžete vybrať zo širokého sortimentu rôzneho príslušenstva. Uznanie našich zákazníkov si našli moderné tašky, kufríky a púzdra nemeckej firmy DICOTA, vyvinuté špeciálne pre potreby užívateľov mobilných počítačov.

Po niekoľkých rokoch spolupráce sa naša spoločnosť v r.2000 stala výhradným zastúpením spoločnosti DICOTA pre Slovenskú republiku. DICOTA je dnes v svojej triede jedným z popredných európskym dodávateľov. Kvalita výrobkov a lokálne poskytovaných služieb v spojení so šírkou a premyslenosťou sortimentu urobili v prvých rokoch nášho storočia zo značky DICOTA jednotku pre nášho zákazníka.

Čo stojí za úspechom tašiek, ktoré dodávame?
V prvom rade sú to duchaplné výrobky: vysoko kvalitné materiály, precízna práca, pevné ochranné vypchávky a pohodlné ramenné popruhy. Kvalita v štýlovom dizajne. Skvele zorganizovaný vnútorný priestor: priehradky a vrecká na dokumenty, diskety, CD-disky, káble, zdroj a dokonca aj tlačiareň. DICOTA myslela na Váš mobilný telefón a kľúče od auta. Premyslené usporiadanie podľa potrieb, skúseností a zvyklostí typických pre európskych používateľov. No a samozrejme - úspech v SR zaručila zodpovedná práca pracovníkov výhradného zastúpenia - spoločnosti entro, ktorá priviedla značku DICOTA na pozíciu číslo 1 v Slovenskej republike. S prihliadnutím na vývoj na okolitých trhoch EÚ DICOTA prebrala na seba v apríli 2007 aktivity, prislúchajúce výhradnému zastúpeniu (reklama, podpora, reklamácie...). entro obohacuje svoj strategický zámer a naďalej úspešne pokračuje vo veľkopredaji aj malopredaji produkcie DICOTA. Od polovice r.2008 rozšírila sortiment o ďalšie významné značky. Ako uznanie našich výsledkov získavame výhradné distribučné práva hneď na niekoľko európskych krajín od výrobcov Original.I a Revance, spoluprácu nadväzujeme s radom iných výrobcov.
Vďaka tomu môžeme ešte lepšie realizovať naše motto:"Správny výrobok pre každého nášho zákazníka".

Vybrať si môžete zo širokého spektra výrobkov, rozdelených do niekoľkých modelových radov.
ORIGINALS - to je klasika (väčšinou) v čiernom. Sú to najobľúbenejšie modely s typickým vzhľadom "notebookovej" tašky. Patria sem aj tašky na cesty, do ktorých sa notebook vkladá pohodlne zvrchu, keď taška stojí na zemi - tzv. toploaders, kufríky a tašky so zvýšenou ochranou obsahu.
ACTIVES - navrhnuté a vyrobené pre tých, kto sa potrebuje odlíšiť. Tašky, ktoré vytvárajú nové módne trendy. Ruksaky na notebooky a iné elektronické zariadenia.
EXECUTIVES - manažérske tašky a tašky pre tých, ktorí potrebujú zapôsobiť. Vyrobené z kvalitnej jemnej kože a ušľachtilých materiálov. Elegantné kufríky s kolieskami na cesty vybavené zvlášť chránenou priehradkou na notebook. Súčasťou je prvá kolekcia notebookových tašiek na svete, navrhnutá iba pre dámy.
PROFESSIONALS - mobilné kancelárie. Všetko, čo potrebujete pre prácu - v jednom kufríku, často s možnosťou okamžitého pripojenia k elektrosieti.
ACCESSORIES - puzdrá a obaly na PDA, digitálne a kompaktné fotoaparáty. Rozmanité príslušenstvo, ktoré uľahčuje každodenný život používateľa mobilných počítačov.

Ďalšie informácie o produkcii DICOTA a podrobné popisy výrobkov nájdete na špecializovanej stránke www.dicota.sk. Zadovážiť si ich môžete bez toho, aby ste odišli od počítača - v internetovom obchode DICOTA.

Ak nenájdete tašky, či kufríky, ktoré by zodpovedali Vašim potrebám, ozvite sa.


...a viete ako na to