entro, spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená v r.1991 skupinou odborníkov z oblasti informatizácie priemyselných podnikov a automatizácie výroby.

entro sa dnes zameriava hlavne na systémy počítačovej grafiky, mobilné počítačové systémy a príslušenstvo k mobilným počítačom. Všetky oblasti zabezpečujeme komplexne - od analýzy skutkového stavu, cez výber a prípadné úpravy software, až po inštaláciu hardware a školenia personálu užívateľa. Našim cieľom pri zakladaní spoločnosti bolo priniesť do Česko-Slovenska informačné riešenia, zodpovedajúce popredným svetovým štandartom. Naše úsilie sme sústredili na to, aby sme naše know-how, založené na domácich tradíciách a skúsenostiach, spojili s potenciálom špičkových zahraničných spoločností.

K našim hlavným partnerom sa v uplynulom období zaradili UNISYS (od r.1992), CalComp (od r.1992) a DeskArtes (od r.1993). Komplexné riešenia boli obohatené produktami spoločností GRAFTEK, S.W.I.F.T., Silicon Graphics, Sun, Robert McNeel, PSION, či IBICO. Obohatili sme nimi celý rad našich klientov zo Slovenska a okolitých krajín Európy. V r.2000-7 úspešne zastupujeme na Slovensku lídra na trhu tašiek a kufríkov na mobilné počítače - nemeckú spoločnosť DICOTA, ktorú sme urobili jednotkou  na Slovensku. Vo veľkopredaji jej výrobkov pokračujeme naďalej. V r.2005 sme rozšírili naše portfólio o vysoko aktuálnu produkciu americkej spoločnosti OmniMount - úchytné systémy na plazmové panely a LCD obrazovky, reproduktorové sústavy, držiaky na projektory a podobné príslušenstvo. Priebežne rozširujeme ponuku v sortimente sortimente tašky, puzdrá a kufre, príslušenstvo pre notebooky, palmtopy, počítače do dlane, projektory aj prenosné tlačiarne. Do distribúcie v rade európskych krajín sme od r.2008 pribrali značky Original.I a Revance. V r.2011 otvárame nové smerovanie - dodávky pokročilých programovo-technických komplexov pre podporu ťažkých potápačských prác - pre profesionálne potápačské projekty v celej EÚ.
Paralelne s distribučnou činnosťou sme rozvíjali nové internetové projekty. Internetová doména entro patrí do prvej tridsiatky na Slovensku - od počiatku pracujeme na rozvoji slovenského internetu. V novembri 2001 sme ako prví na Slovensku otvorili internetový obchod pre klientov VÚB, medzi prvými sme začali prijímať platby bankovými kartami cez internet.
Ako marketingovo orientovaná spoločnosť sme pružne reagovali na zmeny v potrebách našich zákazníkov, na zmeny v ekonomickom vývoji spoločnosti, aj na často nepriaznivý vývin na strane našich dodávateľov (zrušenie výroby nosných produktov, či ukončenie činnosti celých nadnárodných firiem). Neustále hľadanie a voľba optimálnej štruktúry spoločnosti, moderných pracovných metód a trvalý dôraz na spokojnosť zákazníka je podstatou úspechu našej spoločnosti. Naša misia - uspokojovať aktuálne potreby našich klientov tak nepretržite pokračuje už tretie desaťročie.


entro dnes poskytuje široké spektrum tovarov a služieb v oblasti informatiky a využitia počítačov v praxi.

 • Dodávky širokého spektra tašiek, kufríkov, púzdier a príslušenstva pre mobilné     počítače
 • Budovanie internetových obchodov a platobných systémov, testovanie a pilotná     prevádzka internetových aplikácií
 • Služby počítačovej grafiky, priemyselného dizajnu, fotorealistickej vizualizácie a     prezentačnej animácie
 • Služby na podporu vývoja výrobkov, kontrola a korekcie 3D-počítačových modelov,     rapid prototyping
 • Dodávky pokročilých programovo-technických komplexov pre podporu ťažkých     potápačských prác
 • Spracovanie reklamnej grafiky, marketingových materiálov a internetových     prezentácií
 • Testovanie a pilotná prevádzka internetových aplikácií
 • Služby počítačovej grafiky, priemyselného dizajnu, fotorealistickej vizualizácie a     prezentačnej animácie
 • Dodávky spotrebného materiálu pre počítače, počítačovú a reklamnú grafiku
 • Rapid prototyping
 • Spracovanie reklamnej grafiky, marketingových materiálov a internetových     prezentácií
 • Dodávky spotrebného materiálu pre počítačovú a reklamnú grafiku

  Obráťte sa na nás aj Vy...

  ...a viete ako na to