Stále rozsiahlejšie použitie mobilnej počítačovej techniky a jej integrácia s mobilnými komunikáciami dáva za pravdu nášmu dávnemu rozhodnutiu venovať sa tejto oblasti, ešte v polovici posledného desaťročia minulého storočia zaznávanej. V dnešnej dobe sústavne rastie počet používaných notebookov. Bežnými sa stali počítače do dlane, súhrnne nazývané aj PDA (personal digital assistent). Samozrejmosťou je už bezdôtový prenos dát a prístup k internetu.

Skúsenosti, ktoré sme nadobudli pri integrácii mobilných technológií za uplynulé roky, môžu byť prospešné aj pre Vás - nezávisle od toho, či používate notebooky, počítače do dlane s OS od Microsoftu, alebo počítače PSION a mobilné zariadenia so systémom EPOC.

Spolu s nárastom využívania prenosných počítačov akejkoľvek veľkosti vznikli v 90-tych rokoch úplne nové výrobky, ktoré predtým neexistovali. Používanie počítačovej techniky v teréne a potreba jej prenášania priviedli k potrebe vývoja počítačových tašiek. Po niekoľkých rokoch spolupráce s pionierom medzi výrobcami tašiek na notebooky - nemeckou spoločnosťou DICOTA, sme sa v r.2000 stali jej výhradným zástupcom v Slovenskej republike. Do r.2007 sme značku spravili číslom 1 na slovenskom trhu. Od apríla 2007 DICOTA prevzala aktivity prislúchajúce výhradnému zastúpeniu (reklama, podpora, reklamácie...). V súčasnosti sme podstatne rozšírili počet zastupovaných a distribuovaných značiek a sústredili sa na veľko- a malopredaj slovenským priaznivcom mobilnej počítačovej techniky. Stále obohacujeme našu ponuku v sortimente tašky, puzdrá a príslušenstvo pre notebooky, palmtopy, počítače do dlane, projektory aj prenosné tlačiarne.